0382 212 95 90
  BİZE YAZIN
KURUMSAL
Hakkımızda
Aksaray Perde 1980 Yılında Kurulan Bir firma olup , 36 Yıllık Tecrübeli Kadrosuyla Sizlere Perde ve Tül üzerine aklınıza gelebilecek her türlü modelleri sunmakla beraber  kaliteli ürün, sınırsız ve hızlı hizmetiyle yardımcı olmaktadır. Aksaray Perde çağımızın modern ve klasik perdelerinin yanı sıra perde aksesuarlarıyla ile daha şık bir iç mekan dekorasyonu oluşturup, Evinizi ve iş alanlarınızı nefes alabileceğiniz sizi mutlu edebilecek göz zevkinize hitap eden alanlara dönüştürmektedir.

Misyonumuz
Perde ve Dekorasyon sektöründe Klasik ve Çağdaş modellerimizle misafirlerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

Vizyonuzmuz
Yaptığımız her işte kaliteye önem vermek, değişik kültür ve beğeniye sahip misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerine kalite, güvenilirlik, maliyet, termin yönünden cevap verecek ürünleri sürekli gelişme felsefesini benimseyerek istikrarlı bir şekilde üretmek.

Misafirin vakti olmadığı gerçeğinden yola çıkarak her faaliyeti mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işleri ve kararları ertelememek.

Ürün, üretim ve tüketim zincirinin her alanında misafir açısından rakiplerimizde bulunmayan olumlu fark oluşturmak, değişik fikirleri alternatifler olarak ele almak.
COPYRIGHT 2019 - Aksaray Perde - 0382 212 95 90 - 0535 784 62 43
Web tasarım Medyatör
TOPLAM ZİYARETÇİ : 48464